

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Whirlpool AKZ7890IX is een 60 cm brede inbouw oven met energieklasse A+, voorzien van verschillende kookfuncties waaronder turbo hetelucht en een grillfunctie. Dankzij Cook3 kunt u 3 verschillende gerechten tegelijk bereiden en de grill is instelbaar op 3 standen. Daarnaast zorgt de SmartClean reinigingsfunctie voor extra schoonmaakgemak na gebruik van deze Whirlpool oven.
Deze Whirlpool AKZ7890IX inbouw oven wordt geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. stekker!
Inbouw hoogte | 600 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Whirlpool |
|---|---|
| Artikelnummer | AKZ7890IX |
Garantie | 2 jaar volledige Whirlpool garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Whirlpool. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 6th SENSE absolute timer Cook3 |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 60 Liter |
Aansluitwaarde | 3680 Watt (excl. stekker) |
| Kenmerken ovens | Elektronische kookwekker Grill functie Hetelucht functie |
| Voorraad | 0 |