

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Whirlpool ARG8612/A+ is een 122 cm hoge inbouw koelkast met energieklasse A+, voorzien van 6th SENSE technologie die de juiste temperatuur en luchtvochtigheid regelt zodat uw producten langer vers blijven! Daarnaast kunt u gebruik maken van LED verlichting in het koelgedeelte en zorgt de alarmfunctie ervoor dat u wordt gewaarschuwd als de deur van deze Whirlpool koelkast te lang openstaat!
De belangrijkste kenmerken van deze Whirlpool ARG8612/A+ inbouw koelkast zijn:
Deze Whirlpool inbouw koelkast wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
De Whirlpool ARG8612/A+ is een 122 cm hoge inbouw koelkast, voorzien van 6th SENSE technologie die de juiste temperatuur en luchtvochtigheid regelt zodat uw producten langer vers blijven! Daarnaast kunt u gebruik maken van LED verlichting in het koelgedeelte en zorgt de alarmfunctie ervoor dat u wordt gewaarschuwd als de deur van deze Whirlpool koelkast te lang openstaat!
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse of vragen? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
De belangrijkste kenmerken van deze Whirlpool ARG8612/A+ inbouw koelkast:
Deze Whirlpool inbouw koelkast wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
Inbouw hoogte | 1225 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 122 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 54 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Whirlpool |
|---|---|
| Artikelnummer | ARG8612/A+-REST |
Garantie | 2 jaar volledige Whirlpool garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Whirlpool. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 122 cm hoog Vriesvak |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 36 dB |
| Inhoud | 191 Liter |
Montage systeem | Sleepdeur |
| Inhoud koelgedeelte | 173 liter netto |
| Inhoud vriesgedeelte | 18 liter netto |
| Vriesgedeelte | Geïntegreerd vriesvak |
Aansluitwaarde | 80 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Flessenrek Gehard glazen legplateaus Verlichting: LED binnenverlichting |
| Voorraad | 0 |