


2 jaar volledige Whirlpool garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Whirlpool.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Whirlpool WOI5S8PM2SEA is een 60 cm hoge inbouw oven met een inhoud van 73 liter. Deze oven beschikt over 14 functies zoals o.a. Pizza, Turbo hetelucht en Snel voorverwarmen. De AirFry functie kan worden gebruikt als het gezondere alternatief voor de frituurpan. Met de SoftClose deur klapt uw deur nooit meer hard dicht en met de FlexiClean kunt u zowel pyrolyse als hydrolyse reinigings mogelijkheden.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
Snel voorverwarmen
SoftClose
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 58,3 - 58,5 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 - 56,8 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Whirlpool |
|---|---|
| Artikelnummer | WOI5S8PM2SEA |
Garantie | 2 jaar volledige Whirlpool garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Whirlpool. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | Budgetplan's keuze, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | FlexiClean SoftClose |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets |
| Inhoud | 73 Liter |
Meegeleverde toebehoren | Draadrooster • 1 geëmailleerde bakplaat • 1 lekbak |
Aansluitwaarde | 3450 W |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Boven-/en onderwarmte Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging Softclose zelf sluitende deur Telescopische roosters Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 1 |
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
Snel voorverwarmen
SoftClose














Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


