
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Whirlpool W7ME450NB is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron met een maximaal magnetron vermogen van 850 Watt. Met JetStart functie wordt maximaal 30 seconden een temperatuur boost aan de magnetron gegeven zodat u snel vloeibare gerechten kan opwarmen. Deze Whirlpool W7 ME450 NB combi-magnetron is voorzien van de 6th Sense technologie wat tijdens het koken automatisch de tijd, de temperatuur en het energieverbruik instelt.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. 2 jaar volledige Whirlpool garantie en 3 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Whirlpool. Met Nederlandstalige handleiding
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Whirlpool |
|---|---|
| Artikelnummer | W7 ME450 NB |
Garantie | 2 jaar volledige Whirlpool garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Whirlpool. |
Levertijd | Niet op voorraad, levertijd is helaas onbekend |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | Budgetplan's keuze |
| Unieke eigenschappen | 6th Sense technologie Turbo hetelucht |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 40 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 850 W |
Ovenfuncties | 3 Bereidingsmethoden: Magnetron, Grill, Hetelucht |
Draaiplateau | Met draaiplateau |
Magnetron standen | Grill gecombineerd (grill + magnetron) |
Meegeleverde toebehoren | Bakplaat |
Aansluitwaarde | 2800 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie |
| Voorraad | 0 |