


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier









Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Zanussi ZHB62670XA is een 60 cm brede wandschouw afzuigkap met een max. vermogen van 600 m3/u en 3 instelbare afzuigsnelheden. Tevens beschikt deze Zanussi afzuigkap over gemakkelijke druktoetsen en metalen vetfilters.
De belangrijkste kenmerken van de Zanussi ZHB62670XA wandschouw afzuigkap:
De Zanussi ZHB62670XA wandschouw afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en handleiding, echter excl. recirculatie materiaal.
Inbouw hoogte | Hoogte instelbaar van 678 mm tot 1180 mm (d.m.v. verstelbare schacht) |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
| Diepte | ± 45 cm |
| Merk | Zanussi |
|---|---|
| Artikelnummer | ZHB62670XA |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Wandafzuigkap |
| Acties | Budgetplan's keuze |
| Unieke eigenschappen | 600 m3/u afzuigvermogen Metalen vetfilters |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | C |
| Bediening | Druktoetsen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Min. afzuigvermogen | 295 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 600 m3/u |
Geluidsniveau min. | 51 dB |
Geluidsniveau max. | 68 dB |
| Model afzuigkap | Blok model |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |