
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Zanussi ZILN646K is een 59 cm brede inbouw inductiekookplaat voorzien van 4 kookzones met powerboost-functie. Dankzij Hob2Hood kunt u uw bijpassende Zanussi Hob2Hood afzuigkap bedienen via deze kookplaat. Tevens is deze Zanussi kookplaat een Plug & Cook-kookplaat: deze kookplaat is zeer eenvoudig te installeren. U hoeft alleen maar de stekker in het stopcontact te steken. De meest probleemloze manier om te starten met koken.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Booster
Hob2Hood
| Breedte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | Zanussi |
|---|---|
| Artikelnummer | ZILN646K |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Hob2Hood Plug & Cook |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2300/3200W - 210mm |
| Pit links achter | 1800/2800W - 180mm |
| Pit rechts voor | 1400/2500W - 145mm |
| Pit rechts achter | 1800/2800W - 180mm |
Meegeleverde toebehoren | Aansluitsnoer 1,5 m en stekker |
Aansluitwaarde | 3650 Watt |
| Kenmerken kookplaten | Automatische pandetectie Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Booster kookstand Kinderslot Timer |
| Voorraad | 0 |
Booster
Hob2Hood