
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Zanussi ZVEKM6XN inbouw combi-magnetron is 45 cm hoog en beschikt over Fast Cooking, hiermee wordt het knapperige resultaat van de grill met de snelheid en efficiëntie van de magnetron gecombineerd. Daarnaast beschikt deze Zanussi combi-magnetron over Snel opwarmen waarmee het opwarmen van de oven 40% sneller gaat. Maak ook gebruik van Voorgeprogrammeerde recepten, een magnetronvermogen van 1000 Watt en verschillende ovenfuncties zoals hetelucht, grill en een speciale Pizzafunctie.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding
De Zanussi ZVEKM6XN is de opvolger van de Zanussi ZVEKM6X2
Easy to Clean emaille
Automatisch temperatuur voorstel
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Zanussi |
|---|---|
| Artikelnummer | ZVEKM6XN |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Magnetron + Ovenfuncties Voorgeprogrammeerde recepten |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 43 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 1000 W |
Draaiplateau | Zonder draaiplateau |
Temperatuur instelling | 30°C - 230°C |
Inschuifniveaus | Bakken op 2 niveaus |
Meegeleverde toebehoren | 1x cakebakplaat van grijs email, 1x Glass plate, 1x ovenrooster |
Aansluitwaarde | 3000 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Pizza functie Eenvoudig te reinigen emaille |
| Voorraad | 0 |
Easy to Clean emaille
Automatisch temperatuur voorstel