

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.














Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Temperatuur instelbaar van 30°C - 300°C
Inbouw hoogte | 600 mm (zie maatschets) |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | BSE774220M-WINK |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | SteamCrisp Pyrolyse zelfreiniging |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 71 Liter |
Aansluitwaarde | 3500 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse opwarm en ontdooi programma's Elektronische kookwekker Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging |
| Voorraad | 0 |