


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG CCE8477SCB is een 83 cm brede inductiekookplaat met ComboFlex: voeg twee kookzones samen tot een groot kookoppervlak. Daarnaast beschikt deze AEG CCE8477SCB over Hob²Hood: bediening van de afzuigkap via het iductiekookplaat. Maak tevens gebruik van de wifi functie: u krijgt een bericht wanneer u de filters dient te reinigen. (Enkel geschikt voor recirculatie, niet voor afvoer)
Belangrijkste kenmerken
Kookgedeelte
Afzuigcapaciteit en geluidniveaus
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding
De AEG CCE8477SCB is de opvolger van de AEG IDK84453IB
Inbouw hoogte | 212 mm |
|---|---|
| Breedte | ± 85 cm |
Inbouw breedte | 780 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | CCE8477SCB |
| Productlijn | AEG HORIZONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Acties | Budgetplan's keuze |
| Unieke eigenschappen | Enkel voor recirculatie ComboFlex |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2300/3200W/220mm |
| Pit links achter | 2300/3200W/220mm |
| Pit rechts voor | 2300/3200W/220mm |
| Pit rechts achter | 2300/3200W/220mm |
Max. afzuigvermogen | 585 m³/u |
Geluidsniveau | 54 dB |
| Soort afzuiging | Recirculatie |
| afvoerdiameter | Ø 220 mm |
Aansluitwaarde | 7350 Watt |
| Kenmerken kookplaten | Afzuiging: Recirculatie geschikt Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Flex kookzone Timer |
| Voorraad | 0 |