


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bora Pura is een 76 cm brede inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging. Het afzuigsysteem is uitsluitend geschikt voor luchtafvoer: hierbij wordt het afzuigsysteem naar buiten weggevoerd. Daarnaast beschikt deze Bora PURA over een intuïtieve sControl-bediening, een unieke verticale slider die de bediening nog eenvoudiger maakt: gewoon met uw vinger intuïtief omhoog en omlaag bewegen of het veld aantikken en klaar. Alle belangrijke functionaliteiten zijn snel te activeren door een simpel contact.
Belangrijkste kenmerken
Kookgedeelte
Afzuigcapaciteit en geluidsniveaus
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. Perilex stekker.
Kom langs in de winkel of neem contact met ons op voor meer informatie!
Inbouw hoogte | 19,9 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 75 cm |
Inbouw breedte | 73,2 cm |
| Minimale inbouw breedte | 73,2 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 48,7 cm |
| Merk | BORA |
|---|---|
| Artikelnummer | PURA |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Acties | OUTLET, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Uitsluitend luchtafvoer geschikt PowerBoost |
| Soort | Inbouw / vlak integreerbaar |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Elektronisch |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | Ø 210 mm | 2300 W |
| Pit links achter | Ø 175 mm | 1400 W |
| Pit rechts voor | Ø 210 mm | 2300 W |
| Pit rechts achter | Ø 175 mm | 1400 W |
| Soort afzuiging | Afvoer |
| Kenmerken kookplaten | Afzuiging: Recirculatie geschikt Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Booster kookstand |
| Voorraad | 3 |


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier