


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG DBE5971R is een 90 cm brede wandschouw afzuigkap met een max. afzuigvermogen van 700 m3/u., uitgevoerd in Mattblack zwart. Deze AEG afzuigkap heeft 4 instelbare afzuigsnelheden en handige tiptoetsbediening.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
De AEG DBE5971R is de opvolger van de AEG DBE5970R
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 45 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | DBE5971R |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Wandafzuigkap |
| Acties | Budgetselectie, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | 700 m3/u afzuigvermogen Tiptoetsbediening |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart mat |
Min. afzuigvermogen | 285 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 700 m3/u |
Geluidsniveau min. | 53 dB |
Geluidsniveau max. | 68 dB |
Geluidsniveau boost | 72 dB |
Aantal afzuigsnelheden | 4 |
| Model afzuigkap | Blok model |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | 150 mm |
Aantal filters | 3 |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Reinigingsindicatie vetfilter Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 2 |


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier