


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.



Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG DCK5970HR is een 90 cm brede plafondunit, die zowel geschikt is voor luchtafvoer als recirculatie. De afzuigkap beschikt over Hob²Hood: bediening van de afzuigkap via de (hob2hood) kookplaat. Daarnaast heeft u met LED verlichting altijd helder zicht tijdens het koken.
Belangrijkste kenmerken
Afzuigcapaciteit en geluidsniveau
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie, koolstoffilter en Nederlandstalige handleiding.
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | DCK5970HR |
| Productlijn | AEG HORIZONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Plafond afzuigkap |
| Acties | Budgetplan's keuze |
| Unieke eigenschappen | Hob2Hood Randafzuiging |
| Soort | Plafondunit |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Via afstandsbediening |
| Kleur | Zwart |
Min. afzuigvermogen | 320 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 710 m3/u |
Geluidsniveau min. | 48 dB |
Geluidsniveau max. | 63 dB |
Geluidsniveau boost | 67 dB |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Metalen vetfilter(s) Randafzuiging Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |