


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG NCT84B00CB is een 80 cm brede inbouw inductie kookplaat met afzuiging en heeft een max. afzuigvermogen van 650 m3/u. Deze kookplaat beschikt over een brugfunctie: voeg twee kookzones samen tot één grote of dubbele zone. Tevens beschikt deze AEG ComboHob kookplaat met afzuiging ook over een Hob2Hood functie: bediening van de afzuiging via het kookveld.
Meer vrijheid in de keuken
De 6000 serie ComboHob Bridge-kookplaat past in een kast van 60 cm en combineert een inductiekookplaat met een krachtige ingebouwde afzuigkap voor een optimale dampafzuiging. Hij heeft ook een brugfunctie, waarmee je voor groter kookgerei twee kookzones kunt combineren tot één zone.
Maximale ontwerpvrijheid in de keuken
Jouw keuken, op jouw manier. Door te kiezen voor een snelle, krachtige inductiekookplaat met geïntegreerde afzuigunit, ontwerp je je keuken met meer mogelijkheden voor de plek van de kookplaat.
De Bridge-kookplaat met afzuiging voor meer vrijheid in de keuken
De Bridge-kookplaat met afzuiging past in een kast van 60 cm. De kookplaat combineert een inductiekookplaat met een krachtige ingebouwde afzuigkap voor een optimale dampafzuiging. De brugfunctie voegt twee kookzones op dezelfde temperatuur samen, ideaal voor grotere pannen of plancha-grills.
Precieze vermogensregeling met de schuifbediening
Met de schuifbediening bedien je met de PreciseHeat-functie alle negen standen per kookzone tot op een halve stap nauwkeurig. Dankzij aparte timers per zone bereid je meerdere gerechten tegelijkertijd, perfect gecoördineerd.
Een frissere keuken – tot wel een jaar lang
Het meegeleverde OdourClean Standard-koolstofilter vermindert kookgeuren. Eenvoudig te vervangen om de prestaties van het apparaat én een frissere keukenatmosfeer te behouden. Kan ook worden vervangen door het OdourClean Plus-filter.*
*De vermelde levensduur is een schatting op basis van interne tests. De prestaties kunnen variëren afhankelijk van het individuele gebruik en de omstandigheden; de werkelijke levensduur kan korter of langer zijn.
Automatische regeling van de afzuiging. Past zich aan terwijl je kookt
Automatische afzuigingsregeling zorgt ervoor dat je je kunt richten op wat belangrijk is – koken. De kookplaat schakelt de afzuiging automatisch in en past het niveau aan op basis van je kookactiviteiten, zodat je keuken fris blijft en je handen vrij zijn.
Geleverd incl volledige garantie, snoer en handleiding, echter excl. perilex stekker.
Booster
Hob2Hood
Brugfunctie
Wordt geleverd zonder perilex stekker
| Breedte | ± 80 cm |
|---|---|
Inbouw breedte | 75 - 78 cm |
| Minimale inbouw breedte | 75 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | NCT84B00CB |
| Productlijn | AEG HORIZONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Acties | Budgetplan's keuze, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Hob2Hood Brugfunctie |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2300/3200W/210mm |
| Pit links achter | 2300/3200W/210mm |
| Pit rechts voor | 1400/2500W/145mm |
| Pit rechts achter | 1800/2800W/180mm |
Max. afzuigvermogen | 650 m3/u |
Geluidsniveau | 55 dB |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | 220 mm |
Aantal filters | 2 vetfilters |
Aansluitwaarde | 7350 W |
| Kenmerken kookplaten | Afzuiging: Recirculatie geschikt Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Booster kookstand Flex kookzone Kinderslot Metalen vetfilter(s) Timer |
| Voorraad | 3 |
Booster
Hob2Hood
Brugfunctie
Wordt geleverd zonder perilex stekker


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier