


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De ATAG WS9211IM wandafzuigkap is een 90 cm brede wandafzuigkap. Met full touch control, automatische naloopstand en nog meer andere functies is de ATAG WS9211IM wandafzuigkap een fijne keuze keuze. Deze wandafzuigkap is geschikt voor afvoer en recirculatie en beschikt over een max. afzuigvermogen van 679 m3/u
Belangrijkste kenmerken
Afzuiging en geluidsniveaus
Overige kenmerken
Geleverd nieuw in doos incl. 5 jaar ATAG garantie(na aanmelding bij ATAG), Nederlandstalige handleiding, echter exclusief recirculatie/afvoer materiaal
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | ATAG |
|---|---|
| Artikelnummer | WS9211IM |
Garantie | 5 jaar garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Wandafzuigkap |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | CleanAir functie Automatische naloopstand |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Geluidsniveau | 56 dB |
| Model afzuigkap | Blok model |
Max. afzuigvermogen | 679 m³/u |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | 150 mm Ø |
Aansluitwaarde | 253 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Naloopstand Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |