


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.









Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Atag WV6092MS is een 60 cm brede vlakscherm afzuigkap beschikt over 3 afzuigsnelheden + 1 intensiefstand: snel al uw nare kookluchtjes afvoeren. Het max. afzuigvermogen is 680 m3/u. Deze Atag WV6092MS beschikt verder over aluminium vetfilters en een handige naloopstand: ideaal wanneer u klaar bent met koken.
Belangrijkste kenmerken
Vermogens en geluidsniveaus
Overige kenmerken
Geleverd incl. 5 jaar Atag garantie (na aanmelding) en handleiding, echter excl. afvoer/recirculatie materiaal.
| Breedte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw breedte | 305 mm zie maatschets |
| Diepte | ± 30 cm |
Inbouw diepte | 270 mm zie maatschets |
| Merk | ATAG |
|---|---|
| Artikelnummer | WV6092MS |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Vlakscherm afzuigkap |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Intensiefstand (680 m3/u) Naloopstand |
| Soort | Vlakscherm |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
Min. afzuigvermogen | 260 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 680 m3/u |
Geluidsniveau min. | 47 dB |
Geluidsniveau max. | 58 dB |
Geluidsniveau boost | 67 dB |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 245 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Naloopstand Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |