


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Atag WV9311NM is een 90 cm brede vlakscherm afzuigkap met een max. afzuigvermogen van 660 m3/u, voorzien van een CleanAir functie: 12 of 24 uur lang wordt iedere 10 minuten de laagste stand ingeschakeld, ideaal om de laatste kookluchtjes af te zuigen. Tevens beschikt deze Atag afzuigkap over een intensiefstand: snel uw nare kookluchtjes afvoeren.
De belangrijkste kenmerken van de Atag WV9311NM vlakscherm afzuigkap:
De Atag WV9311NM vlakscherm afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatie materiaal.
Inbouw hoogte | 251 mm (zie maatschets) |
|---|---|
Inbouw breedte | 435 mm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 90 cm |
Inbouw diepte | 253 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 30 cm |
| Merk | ATAG |
|---|---|
| Artikelnummer | WV9311NM |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Vlakscherm afzuigkap |
| Unieke eigenschappen | CleanAir functie Intensief stand |
| Soort | Vlakscherm |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Geluidsniveau | 60 dB |
Max. afzuigvermogen | 660 m3/u |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
| Voorraad | 0 |