

2+3 jaar garantie (na registratie bij leverancier)
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Beko HIXI 64700 UF is een 60 cm brede inbouw inductiekookplaat met afzuiging en een max. afzuigvermogen van 620 m3/u. Deze kookplaat heeft 4 inductiezones met 1 flexizone.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie, snoer en handleiding. Echter excl. stekker.
Booster
Flexzone
Overkookbeveiliging
| Breedte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw breedte | 56 cm |
| Minimale inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | Beko |
|---|---|
| Artikelnummer | HIXI 64700 UF |
Garantie | 2+3 jaar garantie (na registratie bij leverancier) |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Acties | Budgetplan's keuze |
| Unieke eigenschappen | Flexizone Restwarmte-indicator |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
Aantal kookstanden | 9 standen |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 180mmx200mm - 2200/3100W ( Max/Boost ) |
| Pit links achter | 180mmx200mm - 2200/3100W ( Max/Boost ) |
| Pit rechts voor | 180mmx200mm - 2200/3100W ( Max/Boost ) |
| Pit rechts achter | 180mmx200mm - 2200/3100W ( Max/Boost ) |
Max. afzuigvermogen | 620 m3/u |
Geluidsniveau | 69 dB |
Meegeleverde toebehoren | Koolstoffilter |
Aansluitwaarde | 7,4 kW |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Flex kookzone Kinderslot Restwarmte indicatie |
| Voorraad | 0 |
Booster
Flexzone
Overkookbeveiliging


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




