


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch DBB97DP65 is een 90 cm brede geïntegreerde schouwkap met een max. afzuigvermogen van 749 m3/u.
Belangrijkste eigenschappen:
Design:
Comfort Features:
Digitale eigenschappen:
Schoonmaakcomfort:
Luchtafvoer:
Recirculatie:
Planning en installatie Informatie:
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Recirculatie
Metalen vetfilters
Inbouw hoogte | 35,6 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 90 cm |
Inbouw breedte | 86 cm |
| Diepte | ± 30 cm |
Inbouw diepte | 30 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | DBB97DP65-REST |
| Productlijn | Bosch 6 serie, Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Geintegreerde afzuigkap |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Installatie in een bovenkast Smart Hood Automatic |
| Soort | Geïntegreerd |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart mat |
Min. afzuigvermogen | 244 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 432 m3/u |
Geluidsniveau min. | 42 dB |
Geluidsniveau max. | 57 dB |
Geluidsniveau boost | 70 dB |
Aantal afzuigsnelheden | 3 standen + intensief |
| Model afzuigkap | Blok model |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aantal filters | 2 |
Aansluitwaarde | 140 W |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 1 |
Recirculatie
Metalen vetfilters


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier