Bosch HBG33B560 zwarte inbouwoven restant model
bosch
img
Zoomen
Dit product is helaas uitverkocht
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Persoonlijk advies
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
  • Altijd een scherpe & eerlijke prijs
    Op voorraad
    Wanneer een artikel bij ons op voorraad is, bedraagt de levertijd ± 3 tot 5 werkdagen.
    Producten die via Post.nl worden geleverd dienen per iDEAL te worden voldaan.
    • Bestellingen in België:
    • Bestellingen in België:
  • Betalen bij aflevering mogelijk
  • Uw oude apparatuur gratis retour *
    • Uw oude apparatuur dient door u reeds gedemonteerd te zijn
    • Per verkocht apparaat nemen wij één gelijkwaardig apparaat mee
    Uitzondering POSTNL:
    • U kunt geen oude apparaten retourneren wanneer het gaat om verzonden bestellingen per Post NL.
  • Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
Productomschrijving
Kenmerken van de Bosch HBG33B560 inbouwoven met magnetron en stoom zijn:
  • Kleur: zwart
  • Hoogte: 60 cm
  • Energie klasse: A - 20%
  • Netto inhoud ovenruimte: 67 liter
  • Soort oven: inbouwoven met 3D Hetelucht Plus- en Grill functie
  • Automatisch snel voorverwarmen
  • Telescooprails optioneel verkrijgbaar
  • Nauwkeurige temperatuurregeling van 50 - 300°C
  • Bediening: te verzinken draaiknoppen
  • Materiaal ovenruimte: graniet emaille, voor meer schoonmaakgemak
  • Soort deur: klapdeur met softClose
  • Geforceerde koeling met naventilatie
Deze oven wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie!
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
Productafmetingen
Inbouw hoogte
575 mm
Hoogte ± 60 cm
Inbouw breedte
560 mm
Breedte ± 60 cm
Inbouw diepte
550 mm