

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.














Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch HBG33B560 is een 60 cm hoge, zwarte inbouwoven met 3D Hetelucht Plus- en Grill functie uit de 8 serie, voorzien van energie klasse A, een oveninhoud van 67 liter, 8 verwarmingssystemen waaronder o.a. Ontdooien en Pizzastand, ecoClean zelfreinigende katalytische achterwand, neerklapbare grill, klapdeur met softClose en bediening d.m.v. te verzinken draaiknoppen.
Kenmerken van de Bosch HBG33B560 inbouwoven met magnetron en stoom zijn:
Deze oven wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie!
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
Inbouw hoogte | 575 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | HBG33B560 restant model |
| Productlijn | Bosch 8 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Zelfreinigende achterwand Zelfreinigende achterwand |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Zwart |
Aansluitwaarde | 3500 Watt |
| Voorraad | 0 |