


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier








Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Gaggenau BOP220102 is een 60 cm hoge inbouw oven met een rechtsdraaiende deur. De inbouw oven beschikt over Pyrolyse reiniging: zelfreinigende technologie gebruikt een cyclus met hoge temperatuur om voedselresten tot as te verbranden, die vervolgens gemakkelijk met een spons kan worden weggeveegd.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding
Pyrolyse zelfreiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 59,7 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Gaggenau |
|---|---|
| Artikelnummer | BOP220102 |
Garantie | 5 jaar garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | Budgetplan's keuze |
| Unieke eigenschappen | Pyrolyse zelfreinigingsfunctie Rechtsdraaiende deur |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Antraciet |
| Inhoud | 76 Liter |
Temperatuur instelling | 50 °C - 300 °C |
Meegeleverde toebehoren | 1 x geëmailleerd bakblik (pyrolysebestendig), 1 x glazen braadslede en 1x grillrooster |
Aansluitwaarde | 3700 Watt |
| Kenmerken ovens | Draairichting: Rechtsdraaiende deur HomeConnect/ Wifi App bediening Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |
Pyrolyse zelfreiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening