

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.






Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Gaggenau BS475112 is een 45,5 cm hoge inbouw combi-stoomoven met Sous-vide: gevacumeerde gerechten bereiden met behoud van smaak en kwaliteit met een professioneel resultaat. Daarnaast beschikt deze Gagganau BS475112 combi-stoomoven over een kerntemperatuurmeter: hiermee bent u altijd verzekerd van de juiste garing van bijvoorbeeld uw vlees of vis.
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. aansluitmateriaal zoals een snoer/ stekker.
Inbouw hoogte | 450 mm (zie maatschets) |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Gaggenau |
|---|---|
| Artikelnummer | BS475112-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw combi-stoomoven |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Linksdraaiende deur Vaste wateraansluiting |
| Soort | Inbouw combi-stoomoven |
| Energieklasse | A |
| Geschikt voor plaatsing | In een hoge kast |
| Stoom soort | Volledige (100%) stoomfuncties |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 50 Liter |
Aansluitwaarde | 3,1 kW (incl. aansluitkabel met stekker) |
| Kenmerken ovens | Verlichting: LED binnenverlichting Draairichting: Linksdraaiende deur Kerntemperatuur meter Hetelucht functie Sous-Vide functie |
| Voorraad | 0 |