
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Kuppersbusch KI8330.0SR is een 79,8 cm brede inbouw inductiekookplaat met in totaal 4 inductie kookzones. Bedienings gaat eenvoudig en nauwkeurig dankzij dialControl tiptoets bediening. Maak handig gebruik van een STOP-EN-GO (pauze)functie, een Timer met stopfunctie en een handige Warmhoudfunctie.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. aansluitmateriaal.
Booster
Pauzefunctie
Warmhoudfunctie
Wordt geleverd zonder aansluitsnoer/ perilex stekker
Inbouw hoogte | 5,4 cm zie maatschets |
|---|---|
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw breedte | 75 cm |
| Minimale inbouw breedte | 75 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | Kuppersbusch |
|---|---|
| Artikelnummer | KI8330.0SR |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Niet op voorraad, levertijd is helaas onbekend |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | Budgetplan's keuze |
| Unieke eigenschappen | Warmhoudfunctie STOP-EN-GO |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
Aantal kookstanden | 11 standen ”dialControl“ met rode aanduiding |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | Ø 215 mm / 2.300 W (3.000 W*) |
| Pit links achter | Ø 175 mm / 1.100 W (1.400 W*) |
| Pit rechts voor | Ø 175 mm / 1.100 W (1.400 W*) |
| Pit rechts achter | Ø 215 mm / 2.300 W (3.000 W*) |
Aansluitwaarde | 7,4 kW |
| Kenmerken kookplaten | Aankookautomaat Booster kookstand Kinderslot Pauzefunctie Restwarmte indicatie Timer Warmhoud-functie |
| Voorraad | 0 |
Booster
Pauzefunctie
Warmhoudfunctie
Wordt geleverd zonder aansluitsnoer/ perilex stekker