

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Kuppersbusch KMI9350.0SR is een 90 cm brede inbouw inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging voorzien van een brugfunctie waardoor u twee kookzones kunt samenvoegen tot één grote kookzone. Met de Stop&Go toets komt u niet voor verrassingen te staan als u de deurbel of telefoon moet beantwoorden, u hoeft alleen maar licht op de Stop&Go toets te drukken en alle geactiveerde kookzones worden gepauzeerd. Tevens beschikt deze Kuppersbusch inductiekookplaat over een warmhoudfunctie waardoor u de pan op een constante temperatuur kunt houden.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. aansluitmateriaal.
Booster
Flexzone
Pauzefunctie
Warmhoudfunctie
Wordt geleverd zonder aansluitsnoer/ perilex stekker
Inbouw hoogte | 4 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 90 cm |
Inbouw breedte | 86 cm |
| Minimale inbouw breedte | 86 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | Kuppersbusch |
|---|---|
| Artikelnummer | KMI9350.0SR |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Niet op voorraad, levertijd is helaas onbekend |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | Brugfunctie Automatische panherkenning |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A++ |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
Aantal kookstanden | 10 Standen |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 210x190 mm / 2.100 W (3.000 W*) |
| Pit links achter | 210x190 mm / 2.100 W (3.000 W*) |
| Pit rechts voor | 210x190 mm / 2.100 W (3.000 W*) |
| Pit rechts achter | 210x190 mm / 2.100 W (3.000 W*) |
Max. afzuigvermogen | 582 m3/u |
Geluidsniveau | 55 dB |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
Aantal afzuigsnelheden | 10 Snelheden (inclusief intensiefstand) |
Meegeleverde toebehoren | Afzuigrooster, luchtrecirculatieset (bestaande uit achterwandaansluitstuk en actie vouwfilter) |
Aansluitwaarde | 7,2 kW |
| Kenmerken kookplaten | Aankookautomaat Automatische pandetectie Afzuiging: Recirculatie geschikt Booster kookstand Flex kookzone Metalen vetfilter(s) Pauzefunctie Timer Warmhoud-functie |
| Voorraad | 0 |
Booster
Flexzone
Pauzefunctie
Warmhoudfunctie
Wordt geleverd zonder aansluitsnoer/ perilex stekker