

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens CS856GPS1 is een 45 cm hoge combi-stoomoven speciaal geschikt voor het bereiden van heerlijke, gezonde gerechten. De fullSteam stoomfunctie zorgt voor o.a. perfecte groenten, vis, vlees en aardappelen zonder dat daarbij smaak, kleur en vitaminen verloren gaan.De cookControl Plus-functie geeft direct de aanbevolen instellingen aan voor het perfecte bakproces. Tevens wordt deze Siemens combistoomoven geleverd met een kerntemperatuurmeter met 3 meetpunten!
Restant Model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje/ krasje. Geïnteresseerd in een van deze aanbiedingen? Neem gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan
De belangrijkste kenmerken van de Siemens CS856GPS1 studioLine compacte inbouw combi-stoomoven:
Deze Siemens combi-stoomoven wordt geleverd inclusief volledige garantie en Nederlandstalige handleiding!
Inbouw hoogte | 460 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | CS856GPS1-REST |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | fullSteam stoomfunctie 3,7“ TFT fullTouch kleuren display |
| Soort | Inbouw combi-stoomoven |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Full touch kleurendisplay |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Aansluitwaarde | 3300 Watt |
| Voorraad | 0 |