


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
De prijs is online helaas niet beschikbaar. Bel of mail voor de scherpste prijs en informatie over het leveren van dit product.
De prijs voor dit product
is niet online beschikbaar.
Bel of mail voor onze
scherpste prijs!
VAKANTIE DEAL
Bel of mail voor onze scherpste prijs


De prijs voor dit product is niet online beschikbaar. Vul je e-mailadres of WhatsApp-nummer in en ontvang direct onze scherpste prijs.
2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens CS938GCM1 is een 45 cm hoge inbouw combistoomoven met 47 liter inhoud, fullsteam plus stoomfuncties, ecoClean: zelfreinigende katalytische achterwand, varioClip telescooprails en 24 verschillende ovenfuncties zoals o.a. 4D hetelucht, Pizzastand, Onder- en bovenwarmte, Warmhouden en Sous-Vide,
Belangrijkste kenmerken
Comfort:
veiligheid/ zekerheid:
Reiniging:
Incl. volledige garantie en handleiding.
Easy to Clean emaille
Zelfreinigende ovenwand(en)
humidClean reiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening
Snel voorverwarmen
SoftClose
FullSteam Plus
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 46 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | CS938GCM1 |
| Productlijn | Siemens iQ700, Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw combi-stoomoven |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | fullSteam Plus met sous-vide roastingSensor Plus kerntemperatuurmeter |
| Soort | Inbouw combi-stoomoven |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | TFT-touchdisplay Pro (160 mm x 70 mm) |
| Kleur | Zwart mat |
| Inhoud | 47 iter |
Temperatuur instelling | 30 °C - 250 °C |
Ovenfuncties | 4D hetelucht, Onder- en bovenwarmte, Circulatiegrill, Grootvlakgrill, Kleinvlakgrill, Pizzastand, coolStart, Onderwarmte, Intensieve warmte, Langzaam garen, Voorverwarmen borden, Warmhouden, Hetelucht mild, Onder- en bovenwarmte Grill, Air fry, Stoom, reg |
| Stoom soort | Volledige (100%) stoomfuncties |
Inschuifniveaus | 3 st (telescooprails 1-voudig, met stop-functie) |
Meegeleverde toebehoren | Rooster Spons universele bakplaat geëmailleerde bakplaat stoomschaal met gaatjes, maat XL 1 x stoomschaal zonder gaatjes, maat M |
Aansluitwaarde | 3,3 kW |
| Kenmerken ovens | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker HomeConnect/ Wifi App bediening Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kerntemperatuur meter Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Sous-Vide functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Zelfreinigende katalytische ovenwanden Softclose zelf sluitende deur Telescopische roosters Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Easy to Clean emaille
Zelfreinigende ovenwand(en)
humidClean reiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening
Snel voorverwarmen
SoftClose
FullSteam Plus






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier