


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
De prijs is online helaas niet beschikbaar. Bel of mail voor de scherpste prijs en informatie over het leveren van dit product.
De prijs voor dit product
is niet online beschikbaar.
Bel of mail voor onze
scherpste prijs!
VAKANTIE DEAL
Bel of mail voor onze scherpste prijs


De prijs voor dit product is niet online beschikbaar. Vul je e-mailadres of WhatsApp-nummer in en ontvang direct onze scherpste prijs.
2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens ED87BHQ26E is een 81,2 cm brede inbouw inductiekookplaat met afzuiging, uitgevoerd in matzwart, met 4 inductie kookzones (waarvan 2 CombiZones) en een max. afzuigvermogen van 622 m3/u.
Gebruiksgemak
Veiligheid
Installatie
Afzuigsysteem
Installatievoorschriften:
Incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatiemateriaal.
Inbegrepen: cleanAir Plus geurfilter (4 stuks), Adapter voor vrij uitblazen
*Vergelijking van Schott CERAN® matte lijn en standaard keramisch glas uitgevoerd als een interne lab-test. Deze vergelijking heeft betrekking op de zichtbaarheid van krassen. Vergelijking is uitgevoerd door individuele personen, resultaat is gerelateerd aan lichtbron, perspectief, wisselvalligheid en toleranties van de gebruikte spons.
Booster
CombiZone
HomeConnect/ Wifi App bediening
Pauzefunctie
fryingSensor Pro
Inbouw hoogte | zie maatschets |
|---|---|
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw breedte | 75 cm |
| Minimale inbouw breedte | 75 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | ED87BHQ26E |
| Productlijn | Siemens iQ500, Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | 2 CombiZones fryingSensor Pro |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | B |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart mat |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
Aantal kookstanden | 17 vermogensstanden (9 hoofdstanden en 8 tussenstanden) |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 190 mm, 210 mm, 2.5 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
| Pit links achter | 190 mm, 210 mm, 2.5 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
| Pit rechts voor | 190 mm, 210 mm, 2.5 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
| Pit rechts achter | 190 mm, 210 mm , 2.5 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
Max. afzuigvermogen | 622 m3/u |
Geluidsniveau | 41 dB |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
Aantal afzuigsnelheden | 9 standen + 2 intensief |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Adapter voor ongeleide recirculatie, 1 x Clean Air Plus geurfilter |
Aansluitwaarde | 7400 W |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Flex kookzone HomeConnect/ Wifi App bediening Kinderslot Quickstart | Restart Timer |
| Voorraad | 0 |
Booster
CombiZone
HomeConnect/ Wifi App bediening
Pauzefunctie
fryingSensor Pro


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
