
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De 91 cm brede EH975LVC1E inbouw inductiekookplaat uit de iQ300 serie en is voorzien van facet-design, 5 inductiekookzones, Digitaal LED display met kookstanden, Panherkenning en een Timer voor alle kookzones. De Siemens EH975LVC1E is tevens voorzien van 1 variabele kookzone met extra veel vermogen (5,5 kW powerBoost) waarop u 3 verschillende pannen kwijt kunt; een grote, een middelgrote of een kleinere pan. Met de braadSensor behoort het aanbranden van gerechten tot de verleden tijd. Door gebruik te maken van sensoren, die met de pan communiceren, wordt altijd de juiste temperatuur bereikt en automatische aangepast door de kookplaat. Zo branden uw gerechten nooit meer aan! En met de dual lightSlider bediening bedient u de kookplaat heel makkelijk en intuitief!
* Lichte cosmetische schade/ krasje, bel of kom langs in de winkel voor meer informatie
De belangrijkste kenmerken van de Siemens EH975LVC1E inbouw inductie kookplaat zijn:
Deze Siemens inductie kookplaat wordt geleverd met volledige garantie, Nederlandstalige handleiding echter excl. Perilex stekker, deze kunt u meebestellen!
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Inbouw hoogte | 5,1 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 90 cm |
Inbouw breedte | 880 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 5,1 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | EH975LVC1E-REST/SCHADE |
| Productlijn | Siemens iQ300 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 5 Inductiezones Braadsensor |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas facetrand |
Aantal kookstanden | 17 Vermogensstanden: past de warmte nauwkeurig aan met 17 vermogensstanden (9 hoofdstanden en 8 tussenstanden) |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | 180 mm Ø, 1,8 kW met boosterfunctie 3,1 kW |
| Pit links achter | 180 mm Ø, met boosterfunctie 3,1 kW |
| Pit midden voor | Variabele kookzone 210, 260 of 320 Ø mm, max vermogen 3,3 kW met boosterfunctie 5,5 kW |
| Pit rechts voor | 210 mm Ø, 2,2 kW met boosterfunctie 3,7 kW |
| Pit rechts achter | 145 mm Ø, 1,4 kW met boosterfunctie 2,2 kW |
Aansluiting aantal fasen | 3 d.m.v. powermanagement aan te passen |
Aansluitwaarde | 11,1 kW (2-Fasen aansluiting dankzij PowerManagement) excl. Perilex stekker |
| Voorraad | 0 |