
/* Blog styling */

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier








Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HB65AB555F is een 60 cm brede inbouw oven met 3D-hetelucht plus: hiermee krijgt u altijd het perfecte bakresultaat dankzij een gelijkmatige warmteverdeling. Daarnaast beschikt deze Siemens oven over ‘activeClean’ pyrolyse, een zelfreinigingsfunctie die u veel werk uit handen neemt door op hoge temperatuur vuil en vetresten te verwijderen.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens HB65AB555F inbouw oven:
De Siemens HB65AB555F inbouw oven wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Inbouw hoogte | 600 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HB65AB555F-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 3D-hetelucht plus activeClean |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Aansluitwaarde | 3.650 Watt |
| Kenmerken ovens | Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille |
| Voorraad | 0 |