


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HB774G1B1 is een 60 cm hoge inbouw oven met 13 ovenfuncties waaronder, 3D hetelucht Plus, boven- en onderwarmte en een pizzastand. Met het Pyrolyse zelfreinigingssysteem wordt het schoonmaken van uw oven sneller en makkelijker. Dankzij deze functie wordt de ovenruimte op hoge temperatuur grondig gereinigd, u hoeft na afloop enkel nog een doekje door de ovenruimte te halen. Daarnaast is deze Siemens oven voorzien van cookControl Plus: vooraf geprogrammeerde instellingen voor uitstekende resultaten.
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige kenmerken
Geleverd nieuw in doos incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding.
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 600 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HB774G1B1 |
| Productlijn | Siemens iQ700 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Unieke eigenschappen | Pyrolyse zelfreiniging cookControl Plus |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Full touch kleurendisplay |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 71 Liter |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker HomeConnect/ Wifi App bediening Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging Softclose zelf sluitende deur Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier








Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier