


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens LR96CAQ20 is een 90 cm breed plafondunit met een stille en high-performance iQdrive motor. Deze zorgt voor een indrukwekkende afzuigkracht en een goede verdrijving van geuren en stoom. Daarnaast beschikt deze Siemens plafondunit over een afzuigcapaciteit van 734 m³/u en cookConnect: hiermee kunt u de afzuigkap via de cookConnect-geschikte kookplaat bedienen.
De belangrijkste kenmerken van het Siemens LR96CAQ20 plafondunit:
De Siemens LR96CAQ20 inbouw plafondunit afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter zonder afvoermateriaal.
Randafzuiging
Intensiefstand
Metalen vetfilters
HomeConnect/ Wifi App bediening
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
Inbouw breedte | 88,8 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 48,7 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | LR96CAQ20-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Plafond afzuigkap |
| Acties | OUTLET, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Afzuigcapaciteit: 734 m³/u iQdrive motor |
| Soort | Plafondunit |
| Energieklasse | B |
| Kleur | Wit |
Min. afzuigvermogen | 252 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 735 m3/u |
Geluidsniveau min. | 47 dB |
Geluidsniveau max. | 61 dB |
Geluidsniveau boost | 72 dB |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 204 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk HomeConnect/ Wifi App bediening Metalen vetfilter(s) Naloopstand Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 1 |
Randafzuiging
Intensiefstand
Metalen vetfilters
HomeConnect/ Wifi App bediening



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier