


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens LR96CAQ50 is een 90 cm breed plafondunit met een stille en high-performance iQdrive motor. Deze zorgt voor een indrukwekkende afzuigkracht en een goede verdrijving van geuren en stoom. Daarnaast beschikt deze Siemens plafondunit over HomeConnect, waarmee u op afstand de plafondunit kunt bedienen en controleren.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens LR96CAQ50 plafondunit:
De Siemens LR96CAQ50 plafondunit wordt geleverd inclusief montage materiaal en volledige garantie, echter zonder recirculatiemateriaal.
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
Inbouw breedte | 888 mm |
| Diepte | ± 45 cm |
Inbouw diepte | 487 mm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | LR96CAQ50 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Plafond afzuigkap |
| Unieke eigenschappen | iQdrive motor HomeConnect |
| Soort | Plafondunit |
| Energieklasse | B |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Min. afzuigvermogen | 252 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 735 m3/u |
Geluidsniveau min. | 47 dB |
Geluidsniveau max. | 61 dB |
Geluidsniveau boost | 72 dB |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 204 W |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt HomeConnect/ Wifi App bediening Metalen vetfilter(s) Naloopstand Randafzuiging Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |