


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Whirlpool W7OM44S1PBL is een 60 cm hoge inbouw oven met 40 automatische programma's/ recepten. Maak gebruik van een Pyrolyse zelfreinigingsfunctie: dankzij extreem hoge temperaturen worden voedselresten en vet omgezet in as, die vervolgens eenvoudig kan worden verwijderd met een spons. Deze Whirlpool W7OM44S1PBL beschikt over verschillende ovenfuncties, zoals o.a. Hetelucht, Grill, Warmhouden van uw gerechten of een Maxi Cooking functie voor het bereiden van grote stukken vlees.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. 2 jaar volledige Whirlpool garantie en 3 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Whirlpool. Met Nederlandstalige handleiding.
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 60 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Whirlpool |
|---|---|
| Artikelnummer | W7OM44S1PBL |
Garantie | 2 jaar volledige Whirlpool garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Whirlpool. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | Budgetplan's keuze |
| Unieke eigenschappen | Pyrolyse zelfreiniging 40 Automatische programma's |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 73 Liter |
Ovenfuncties | Functies o.a.: Koude luchtcirculatie (ontdooien), Hetelucht, Turbo Hete Lucht, Grill, Turbo Grill, Maxi Cooking functie (voor het bereiden van grote stukken vlees), Gebak-functie & Warmhouden |
Meegeleverde toebehoren | 2x Roosters & 2x Bakplaten |
Aansluitwaarde | 3650 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging Softclose zelf sluitende deur Telescopische roosters |
| Voorraad | 0 |