

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG DVE5960HB wandafzuigkap (schuin model) is 90 cm breed, beschikt over een max. afzuigvermogen van 790 m3/u en een Hob2Hood functie: met een speciale AEG Hob2Hood inductiekookplaat kunt u deze afzuigkap bedienen en instellen. Randafzuiging zorgt voor een lager energieverbruik en lagere geluidsniveaus. Daarnaast beschikt deze AEG afzuigkap over een Breeze functie (naloopstand): ideaal wanneer u klaar bent met koken. (Deze AEG afzuigkap wordt geleverd incl. RVS afvoer schacht).
De belangrijkste kenmerken van de AEG DVE5960HB wandafzuigkap:
De AEG DVE5960HB wandafzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatiemateriaal.
De AEG DVE5960HB wandafzuigkap (schuin model) is 90 cm breed, beschikt over een max. afzuigvermogen van 790 m3/u en een Hob2Hood functie: met een speciale AEG Hob2Hood inductiekookplaat kunt u deze afzuigkap bedienen en instellen. Randafzuiging zorgt voor een lager energieverbruik en lagere geluidsniveaus. Daarnaast beschikt deze AEG afzuigkap over een Breeze functie (naloopstand): ideaal wanneer u klaar bent met koken. (Deze AEG afzuigkap wordt geleverd incl. RVS afvoer schacht).
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse of vragen? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
De belangrijkste kenmerken van de AEG DVE5960HB wandafzuigkap:
De AEG DVE5960HB wandafzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatiemateriaal.
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 30 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | DVE5960HB-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Hob2Hood Incl. RVS afvoerschacht |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
Geluidsniveau | 52 dB |
| Model afzuigkap | Cafetaria of schuin |
Max. afzuigvermogen | 790 m3/u bij gebruik intensiefstand |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | Motor+verlichting: 300+5 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Metalen vetfilter(s) Naloopstand Randafzuiging |
| Voorraad | 0 |