

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch DWB097A51 is een 90 cm brede, RVS wandschouw afzuigkap uit de 4 serie, geschikt voor recirculatie, voorzien van energie klasse A+, dubbelzijdig zuigende ventilator, een maximale afzuigcapaciteit van 730 m³/u en een geluidsniveau van 41 - 65 dB. De Bosch DWB097A51 is tevens voorzien van 4 snelheden inclusief 1 intensiefstand met automatische terugschakeling, elektronische bediening via Tiptoetsen en LED verlichting.
Kenmerken van de Bosch DWB097A51 wandschouw afzuigkap zijn:
Technische informatie:
Deze afzuigkap wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie en montage materiaal, echter zonder afvoermateriaal.
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | DWB097A51-REST |
| Productlijn | Bosch 4 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Capaciteit 730 m3/u LED verlichting |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Druktoetsen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Geluidsniveau | 65 dB |
| Model afzuigkap | Blok model |
Max. afzuigvermogen | Max. 730 m3/u bij intensiefstand |
| afvoerdiameter | 120 mm Ø of 150 mm Ø |
Aansluitwaarde | 139 Watt |
| Voorraad | 0 |