

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch DWF97RW65 is een 89 cm brede wandschouw afzuigkap met een verticaal design, voorzien van een PerfectAir sensor die automatisch het afzuigvermogen aanpast: altijd het beste afzuigresultaat en een zo laag mogelijk geluidsniveau! Dankzij Home Connect kunt u deze Bosch afzuigkap op afstand bedienen met uw Smartphone!
De belangrijkste kenmerken van de Bosch DWF97RW65 wand afzuigkap:
De Bosch DWF97RW65 wand afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. recirculatie materiaal.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse of vragen? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 25 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | DWF97RW65-REST |
| Productlijn | Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | PerfectAir sensor Home Connect: bediening op afstand |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
Geluidsniveau | 70 dB |
| Model afzuigkap | Cafetaria of schuin |
Max. afzuigvermogen | 717 m3/u |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 150 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt HomeConnect/ Wifi App bediening Metalen vetfilter(s) Naloopstand Randafzuiging Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |