

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Neff I94CBS8W0 plafondunit afzuigkap is een 90 cm brede plafondunit, met een max. afzuigvermogen van 734 m3/u bij gebruik intensief. Deze Neff I94CBS8W0 plafondunit afzuigkap beschikt over 3 snelheden + 2 Intensiefstanden: snel uw nare kookluchtjes afvoeren. De speciale naloopstand (10 minuten) is ideaal wanneer u klaar bent met koken en Randafzuiging zorgt voor een hoger en efficiënter afzuigrendement.
Belangrijkste kenmerken
Naloopstand (10 minuten) is ideaal wanneer u klaar bent met koken
Randafzuiging zorgt voor een hoger en efficiënter afzuigrendement
Afzuigcapaciteit en geluidniveaus
Overige kenmerken
Geleverd nieuw in doos incl. volledige garantie, handleiding, echter excl. recirculatie-/luchtafvoermateriaal.
Inbouw breedte | 888 mm |
|---|---|
| Breedte | ± 90 cm |
Inbouw diepte | 487 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Neff |
|---|---|
| Artikelnummer | I94CBS8W0-REST |
| Productlijn | NEFF Collection, Neff N70 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Plafond afzuigkap |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 90 cm breed 734 m3/u vermogen |
| Soort | Plafondunit |
| Energieklasse | B |
| Bediening | Via afstandsbediening |
| Kleur | Wit |
Geluidsniveau | 61 dB |
Max. afzuigvermogen | 734 m3/u bij gebruik intensiefstand |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 204 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk HomeConnect/ Wifi App bediening Metalen vetfilter(s) Naloopstand Randafzuiging Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |