


Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
De prijs is online helaas niet beschikbaar. Bel of mail voor de scherpste prijs en informatie over het leveren van dit product.
De prijs voor dit product
is niet online beschikbaar.
Bel of mail voor onze
scherpste prijs!
VAKANTIE DEAL
Bel of mail voor onze scherpste prijs


De prijs voor dit product is niet online beschikbaar. Vul je e-mailadres of WhatsApp-nummer in en ontvang direct onze scherpste prijs.
5 jaar garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Novy 1866 is een 90 cm brede inductiekookplaat met afzuiging. De kookplaat heeft 4 kookzones en beschikt over FlexZones waarmee u kookzones kunt samenvoegen tot een grote/ langwerpige kookzone, ideaal voor uw grote potten/ pannen! Daarnaast beschikt deze Novy over een afzuiging met een Max. capaciteit van 610 m3/u en een handige naloopstand en een warmhoudfunctie.
Kookgedeelte
Afzuigcapaciteit en geluidsniveau
Overig
Incl. 5 jaar Novy garantie (na registratie bij Novy).
Booster
Flexzone
Warmhoudfunctie
Naloopstand
Wordt geleverd zonder perilex stekker
Inbouw hoogte | zie maatschets |
|---|---|
| Breedte | ± 90 cm |
Inbouw breedte | 75 cm |
| Minimale inbouw breedte | 75 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | Novy |
|---|---|
| Artikelnummer | 1866 |
| Productlijn | Novy PREMIUM |
Garantie | 5 jaar garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Unieke eigenschappen | Flexzones | Front bediening Naloopstand | Warmhoudfunctie |
| Soort | Inbouw / vlak integreerbaar |
| Energieklasse | A+++ |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
Aantal kookstanden | 9 + 1 Power stand |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2100/3000 W |
| Pit links achter | 2100/3000 W |
| Pit midden voor | 2100/3000 W |
| Pit midden achter | 2100/3000 W |
Max. afzuigvermogen | 610 m3/u |
Geluidsniveau | 34 dB |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
Aantal afzuigsnelheden | 9 + 1 intensief |
| afvoerdiameter | Afmetingen afvoer (mm): 89 x 222 |
Aantal filters | 1 |
Aansluitwaarde | 7568 Watt |
| Kenmerken kookplaten | Afzuiging: Recirculatie geschikt Booster kookstand Flex kookzone Kinderslot Naloopstand Timer Warmhoud-functie |
| Voorraad | 0 |
Booster
Flexzone
Warmhoudfunctie
Naloopstand
Wordt geleverd zonder perilex stekker