

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens LF959RA50 is een 90 cm brede plafondunit die geschikt is voor luchtafvoer of recirculatie en beschikt over energie klasse D, 4 snelheden inclusief intensiefstand, Intensiefstand met automatische terugschakeling, Randafzuiging, Naventilatie (10 minuten), max. geluidsniveau 75 dB, metalen vetfilters, afzuigcapaciteit van 750 m³/u en verlichting met halogeen lampen. Randafzuiging zorgt voor een optimale luchtstroom waardoor uw afzuigkap nog beter functioneert, door de kookdampen langs de randen van de filters te leiden ontstaat er een optimale luchtstroom. De Siemens LF959RA50 is tevens voorzien van een Intensiefstand met automatische terugschakeling, deze verhoogt tijdelijk de afzuigcapaciteit bij sterke keukenluchtjes gedurende 9 minuten. De Naventilatie (10 minuten) stand is een aparte stand waardoor de afzuigkap nog een aantal minuten blijft afzuigen waarna de afzuigkap automatisch wordt uitgeschakeld.
Kenmerken van de Siemens LF959RA50 plafondunit afzuigkap:
De Siemens LF959RA50 wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie en montage materiaal, echter zonder afvoermateriaal.
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
Inbouw hoogte | Hoogte verstelbaar 280 tot 460 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 854 mm |
| Breedte | ± 90 cm |
Inbouw diepte | 854 mm |
| Diepte | ± 90 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | LF959RA50 restant model |
| Productlijn | Siemens iQ300 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Capaciteit 750 m3/u Randafzuiging |
| Soort | Plafondunit |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Via afstandsbediening |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Geluidsniveau | 75 dB |
| Model afzuigkap | Design |
Max. afzuigvermogen | Max. 750 m3/u bij intensiefstand |
| afvoerdiameter | 150 mm Ø |
Aansluitwaarde | 435 Watt |
| Voorraad | 0 |