

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Zanussi ZHC9846XA is een 90 cm brede wand afzuigkap met een max. vermogen van 368 m3/u (normaal gebruik: 175 m3/u). Tevens beschikt deze Zanussi afzuigkap over halogeenverlichting, 3 metalen vetfilters en is geschikt voor recirculatie: gebruik zonder afvoer naar buiten d.m.v. een optioneel verkrijgbaar koolstoffilter.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
De belangrijkste kenmerken van de Zanussi ZHC9846XA wand afzuigkap:
De Zanussi ZHC9846XA wand afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatie materiaal.
Inbouw hoogte | Hoogte instelbaar van 622 mm tot 1152 mm |
|---|---|
| Breedte | ± 90 cm |
| Diepte | ± 45 cm |
| Merk | Zanussi |
|---|---|
| Artikelnummer | ZHC9846XA-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 368 m3/u vermogen Metalen vetfilters |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | E |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Geluidsniveau | 65 dB |
| Model afzuigkap | Blok model |
Max. afzuigvermogen | 368 m3/u |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
| Voorraad | 0 |