


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Zanussi ZICK845K is een 77 cm brede inbouw inductiekookplaat met afzuiging met in totaal 4 inductie kookzones. Dankzij de Brugfunctie: kunt u twee kookzones samenvoegen tot één grote of dubbele zone, ideaal voor uw grote/ langwerpige pannen. Het max. afzuigvermogen van deze Zanussi kookplaat + afzuiging is 630 m3/u. De geïntegreerde afzuiging is geschikt voor luchtafvoer naar buiten alsook voor recirculatie. (koolstoffilter voor gebruik recirculatie, optioneel verkrijgbaar).
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatie materiaal zoals een koolstoffilter of Perilex stekker.
Booster
Flexzone
Hob2Hood
| Breedte | ± 70 cm |
|---|---|
Inbouw breedte | 75 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | Zanussi |
|---|---|
| Artikelnummer | ZICK845K-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Brugfunctie 630 m3/u afzuigvermogen |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2300/3200W/210mm |
| Pit links achter | 2300/3200W/210mm |
| Pit rechts voor | 1400/2500W/145mm |
| Pit rechts achter | 1800/2800W/180mm |
Max. afzuigvermogen | 630 m3/u |
Geluidsniveau | 48 dB |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | 220 mm |
Aantal filters | meerlagig aluminium |
| Kenmerken kookplaten | Afzuiging: Recirculatie geschikt Booster kookstand Flex kookzone Kinderslot Metalen vetfilter(s) Timer |
| Voorraad | 0 |
Booster
Flexzone
Hob2Hood