
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
De prijs is online helaas niet beschikbaar. Bel of mail voor de scherpste prijs en informatie over het leveren van dit product.
De prijs voor dit product
is niet online beschikbaar.
Bel of mail voor onze
scherpste prijs!
VAKANTIE DEAL
Bel of mail voor onze scherpste prijs


De prijs voor dit product is niet online beschikbaar. Vul je e-mailadres of WhatsApp-nummer in en ontvang direct onze scherpste prijs.
2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bora PURSA2 S Pure is een 58 cm brede inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, geschikt voor luchtafvoer. Deze inductiekookplaat beschikt over 4 kookzones van verschillende groottes. Tevens beschikt de kookplaat ook over een roestvrijstalen vetfilter. De bediening van deze kookplaat is een Intuïtieve driekleurige sControl+-bediening.
Belangrijkste kenmerken
Kookgedeelte
Afzuiging
Overig
Incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. aansluitmateriaal.
De Bora PURSA2 is de opvolger van de Bora PURSA
Booster
Flexzone
HomeConnect/ Wifi App bediening
Brugfunctie
Wordt geleverd zonder aansluitsnoer/ perilex stekker
| Breedte | ± 60 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | BORA |
|---|---|
| Artikelnummer | PURSA2 |
| Productlijn | Bora S PURE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Acties | Budgetplan's keuze |
| Unieke eigenschappen | Brugfunctie Geschikt voor luchtafvoer |
| Soort | Inbouw / vlak integreerbaar |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | Ø 95 mm - 400 W - Powerniveau: 600 W |
| Pit links achter | Ø 140 mm - 900 W - Powerniveau: 1350 W |
| Pit rechts voor | Ø 230 mm - 2100 W - Powerniveau: 3000 W |
| Pit rechts achter | Ø 230 mm - 2100 W - Powerniveau: 3000 W |
| Soort afzuiging | Afvoer |
Aantal afzuigsnelheden | 1 – 9, P |
Aansluiting aantal fasen | Aansluitspanning 1-fase 220 – 240 V |
Aansluitwaarde | 7360 W |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Flex kookzone HomeConnect/ Wifi App bediening Kinderslot Metalen vetfilter(s) Restwarmte indicatie |
| Voorraad | 5 |
Booster
Flexzone
HomeConnect/ Wifi App bediening
Brugfunctie
Wordt geleverd zonder aansluitsnoer/ perilex stekker