

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
De prijs is online helaas niet beschikbaar. Bel of mail voor de scherpste prijs en informatie over het leveren van dit product.
De prijs voor dit product
is niet online beschikbaar.
Bel of mail voor onze
scherpste prijs!
VAKANTIE DEAL
Bel of mail voor onze scherpste prijs


De prijs voor dit product is niet online beschikbaar. Vul je e-mailadres of WhatsApp-nummer in en ontvang direct onze scherpste prijs.
2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bora PURSU2R S Pure Rough is een 58 cm brede inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, geschikt voor recirculatie. De kookplaat beschikt over 4 kookzones van verschillende groottes. Met de speciale brugfunctie kunt u kookzones samenvoegen tot een grote kookzone, ideaal voor uw grote potten/ pannen. De geïntegreerde afzuigkap beschikt over een uiterst lage dB: dat is te danken aan de optimale luchtgeleiding en de extreem stille motor.
Belangrijkste kenmerken
Kookgedeelte
Afzuiging
Overig
Incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. aansluitmateriaal.
| Breedte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw breedte | 58 cm |
| Minimale inbouw breedte | 56,1 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 51,5 cm |
| Merk | BORA |
|---|---|
| Artikelnummer | PURSU2R |
| Productlijn | Bora S PURE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Acties | Budgetplan's keuze, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Brugfunctie Geschikt voor recirculatie |
| Soort | Inbouw / vlak integreerbaar |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart mat |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Pit links voor | Ø 95 mm - 400 W |
| Pit links achter | Ø 140 mm - 900 W |
| Pit rechts voor | Ø 230 mm - 2100 W |
| Pit rechts achter | Ø 230 mm - 2100 W |
| Soort afzuiging | Recirculatie |
| Kenmerken kookplaten | Afzuiging: Recirculatie geschikt Kinderslot Metalen vetfilter(s) Naloopstand Pauzefunctie Restwarmte indicatie Timer Warmhoud-functie |
| Voorraad | 0 |


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
